SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Gräddkanna 8663177
nr 866 3177
Gräddkanna
Ryssland, 1841, A. T, GT, höjd: 7
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 december 2013
kl 18:46:06
16/12 12:49:52
16 dec
silver
Läs mer om silver